Mascot for tegn på dyrekretsen. Sjarm og amuletter

Åndelig utvikling

Talisman for stjernetegn
I dag har folk i økende grad begynt å ty til hjelp av høyere magiske krefter. Deres tro på talismaner og amuletter, ved at de vil beskytte og beskytte mot ondskap, vokser sterkere hver dag.

Talisman for stjernetegn

Historien om disse fagene begynte for lenge siden. Selv våre forfedre gjorde de første menighetene for å beskytte seg mot universets svarte krefter, fra onde ånder, menneskelig galle og ulykke. Derfor lever tradisjonen for å lage en talisman for tegn på dyrekretsen og sjarmene til denne dagen. Ofte forstår folk ikke essensen av disse fagene. Det er ikke nok å skaffe seg en talisman og håper på hans hjelp; en person må forstå at en talisman er en individuell ting som er belastet med sin energi og er kilden til hans styrke. Hver person har sin egen amulett. Og det beste alternativet ville være hans valg for astrologisk tilhørighet. Det er tegnet av dyrekretsen som burde være avgjørende for valget av beskyttelse.

lykke til sjarm for stjernetegn

Lykke til talismans for stjernetegn Tegn Væren, Taurus, Gemini

Væren. Den beste Talisman for Væren vil være produkter laget av gull, gjenstander laget av jern og stål metall. Det bør følge visse farger: rød, oransje, grønn.
Gode ​​steiner er: diamant, lapis lazuli, tigerøye, malakitt, safir, rhinestone, rav, korall, perle, granat, rubin.

Tyren. Ideelle forsvarere av Taurus anses å være en elefant og en oks, så den beste talismanen vil være statuettene til disse dyrene. Materialet kan tjene som tre eller bronse. Anbefalte farger: oransje, grønn, blå. Lykke til kommer sammen med stein av agat, ametyst, oksekjøtt, turkis, granateple, kvarts, koral, onyx, topaz, turmalin, chalcedon.

Twin. Gemini-menigheten skal være en ting som vil være som deres element - luften - for å skape for dem det enkle i livet. En slik talisman kan tjene som en nøkkel av gull eller et gull anheng i form av en hånd. Vær oppmerksom på lilla og grå farger. Stones vil hjelpe slike: alexandrite, rhinestone, perler, kvarts, kattøy, månesten, jade, smaragd, topaz, citrin.

Talisman for dyrekretsen Tegn, Leo, Jomfru

Kreft. For kreft anses krystall- eller speilprodukter å være den valgte talismannen. Siden dette er et vannmerke, vil sjarm i form av skapninger fra vannverdenen gjøre, gi styrke og beskyttelse til smykker i form av månen og en halvmåne av sølv.
De skjebnesvangre steinene: agat, jaspis, smaragd, safir, selenitt, opal, krysopras.

Lions. For Lviv er det nødvendig å velge talismaner som er verdifulle. Det kan være gullprodukter, antikviteter, antikke gjenstander. Det ideelle alternativet ville være en verdifull statuette av en løve. Fargen bør derfor velges slik at den understreker storheten: gylden, oransje, skarlet, lilla. Stener vil passe slik: tiger og katt øyne, månesten, sodalitt, opal, topaz, citrin, zirkon, rav.

Jomfruen. Symbolet på Jomfruen er jorden, så den rette tingen å velge er tingen som er knyttet til den. Det beste materialet vil være leire, og fargen - grønn, lilla, hvit. Stener: diamant, falkøy, malakitt, ametyst, lapis lazuli, onyx, topaz.

Talisman for stjernetegn Tegn Libra, Skorpion, Skytten

Libra. For Libra er harmoni i livet viktig, slik at ting som pryder vår vesen kan bli en talisman: malerier, figurer, vaser, kasketter. De kan være fra gull, bronse, kobber. Farge det er ønskelig å velge grønn eller mørk blå. Det anbefales å ha stein av krysopras, karneol, olivin, heliotrope.

Scorpio. Disse menneskene er voldelige og herdet i livet, så froskens talisman, som bærer symbolet på sinnet, vil bidra til å berolige Skorpionens temperament. Også god beskyttelse vil være ting av stål og jern. Farger anbefaler gul, crimson. Stener: serpentin, jaspis, månesten, turkis, rav, citrin, opal, beryl, akvamarin, topas.

Skytten. Dette skiltet bærer styrke og selvtillit, dets beskytter anses som en scarab, og lykkens metall er gull, tinn og bronse. Farger bør følge blå, lilla, fiolett. Det er bedre å velge følgende steiner: ametyst, agat, chalcedon, turkis, rubin, granat, zirkon.

sjarm sjarm for tegn på dyrekretsen

Talismaner (amuletter) for tegn på dyrekretsen Steinbukken, Vannmannen, Fiskene

Steinbukken. Som en talisman er det bedre å hente antikviteter. De må understreke engasjement og stabilitet. Fargene er mørke. Stener dominerer slik: serpentin, malakitt, agat, opal, sardonyx, granat, svart stjerne, turmalin.

Aquarius. Engelen er skytshelgen til dette skiltet. Alternativt kan du plukke opp figurer i form av fugler, ikoner. Optimale farger: grå, grønn, lilla. Stener: ametyst, perler, steinkrystall, turkis, lapis lazuli, granat, hyacint, akvamarin.

Fish. Alt som tilhører elementet av vann kan bli en talisman. Dette vil gi fisken harmoni og velvære. Den beskyttende fargen vil være blå, mauve, aqua. Stener: alexandrit, svart stjerne, jade, aventurin, månesten, opal, safir.

Kommentarer (0)
Legg til en kommentar